(0 פריטים) - לפרטים - היכנס לקישור

סל הקניות שלך ריק

למסיבות חנוכה

מסיבת חנוכה- המסיבה הגדולה הראשונה בגן- וכמה חשוב להרשים ולהצליח שפע רעיונות להפעלה , תלבושות ומצנחים ניתן להזמין בגדלים וגוונים שונים

טבלה  רשימה 

פריטים 41 עד 50 מתוך 66 סה"כ

דף:
 1. 3
 2. 4
 3. 5
 4. 6
 5. 7
לדף
 • שלהבת נר מפואר לראש

  שלהבת נר מפואר לראש

  כובע על בסיס ספוג, יציב ונח מעוטר בסרטי קישוט וגומי לחיזוק לראש מתאים לחנוכיה מורכבת מ-9 ילדים. כובע נר המחיר נכון להזמנת 9 יח' לפחות פרטים נוספים..
  54 ₪

 • שכמיה / חצאית סופגניה

  שכמיה / חצאית סופגניה

  עליונית נוחה בשתי שכבות בצוואר ליקרה לנוחות הלבישה וההרגשה ניתן ללבישה כעליונית, עם אפשרות לשמש כחצאית לבנות הבגד מבדים כביסים שאינם מתקמטים המחיר נכון להזמנת 16 יח' לפחות פרטים נוספים..
  49 ₪

 • חצאיות עם פס קישוט

  חצאיות עם פס קישוט

  חצאית בסיסית ונחמדה ממעגל בד עם גומי צבעוני ופס קישוט צבעוני בשולי החצאית המחיר ל- 16 יח' לפחות כובע ,אביזר או שרוול ישלימו המראה פרטים נוספים..
  44 ₪

 • צבעוני או לבן סינור +לטבח

  צבעוני או לבן סינור +לטבח

  מערכת לטבח הדוגמא מבד מנוקד- אך ניתן לבחור גם בדים חלקים הבדים כביסים, וכמעט ואינם מתקמטים . הסינר עם סיום אוברלוק בשוליו, סרטי משי לקשירה אינם נפרמים . הכובע עם חובק ליקרה שיושב היטב על הראש המחיר נכון להזמנת 16 יח' זהות מינימום ניתן להזמין סינרים בלבד- 28 ש"ח יח או כובעים בלבד-- 24 ש"ח יח פרטים נוספים..

 • כובע ריבה

  כובע ריבה

  כובע עשיר בבד עם גומי וולן בסיומת אוברלוק- ניתן להוסיף סרט תחרה מתאים להשלמת מראה סופגניה למצנח תואם, שכמיה או חצאית המחיר נכון להזמנת 16 יח' לפחות פרטים נוספים..
  20 ₪

 • מצנח עם אפליקציה גדולה במרכזו

  מצנח עם אפליקציה גדולה במרכזו

  מצנח בקוטר 3 מ' סרט בהיקפו אפליקציה עד גודל 120 במרכז עם תמונה במורכבות כמו הכד. יש אפשרות לייצר מצנח בסיס עם צמדנים, ולהחליף התמונה העליונה לפי הנושא פרטים נוספים..

 • סביבון -חצאים עם סרטים

  סביבון -חצאים עם סרטים

  חצאית סביבון אולטרה מבד ליקרה עם חישוק ענק. הסביבון והסרטים בצבע אולטרה ניתן גם להלבשה על הצואר הסביבון מבדי ליקרה להזמנה- חנותינו בקרית מוצקין בלבד. ניתן להזמנה ומשלוח. טל': 0544968485, אימייל: ilana@costume.co.il פרטים נוספים..
  590 ₪

 • מבצע
  סביבון עם פתח להפתעות

  סביבון עם פתח להפתעות

  סביבון עם פתח דמוי חלון שמאפשר חלוקת מתנות לילדים המחיר כולל כובע, סינור להפתעות עם כיס גדול שיכיל ההפתעות, ותיק בד גדול לאחסון הסביבון מבד צבעוני או אוטרה עם תמיכה פנימית קשיחה. יש אפשרות להוסיף סרטים בהיקף החלק העליון שמתחברים עם צמדן וניתנים לחיבור והסרה תוספת של 30 סרטים מסרט סאטן צבעוני , באורך 120 ס"מ יהיה בתוספת מחיר ניתן לקיפול ואחסון לאחר המסיבות פרטים נוספים..
  630 ₪ 590 ₪

 • נר על מוט עם סרטים

  נר על מוט עם סרטים

  נר על מוט עם סרטים בצבעי אולטרה. גובה 15 ס"מ.תפור על בסיס ספוג ליציבות שני סרטים זוהרים בשוליו המחיר כולל מוט לאחיזה המחיר להזמנה של 16 יח מינימום פרטים נוספים..
  26 ₪

 • כתר סביבון על בסיס ספוג

  כתר סביבון על בסיס ספוג

  גומי זהב רחב ועליו סביבון צבעוני עשוי מספוג ששומר על יציבות הסמל סביב תפור סרט אולטרה כמסגרת המחיר נכון בהזמנת 16 יח לפחות יש אפשרות להזמין גם נר או כד גודל הסמל כ- 10 ס"מ פרטים נוספים..
  19 ₪

טבלה  רשימה 

פריטים 41 עד 50 מתוך 66 סה"כ

דף:
 1. 3
 2. 4
 3. 5
 4. 6
 5. 7
לדף