(0 פריטים) - לפרטים - היכנס לקישור

סל הקניות שלך ריק

למסיבות חנוכה

מסיבת חנוכה- המסיבה הגדולה הראשונה בגן- וכמה חשוב להרשים ולהצליח שפע רעיונות להפעלה , תלבושות ומצנחים ניתן להזמין בגדלים וגוונים שונים

טבלה  רשימה 

פריטים 1 עד 10 מתוך 15 סה"כ

דף:
 1. 1
 2. 2
לדף
 • מבצע
  סביבון עם פתח להפתעות

  סביבון עם פתח להפתעות

  סביבון עם פתח דמוי חלון שמאפשר חלוקת מתנות לילדים המחיר כולל כובע, סינור להפתעות עם כיס גדול שיכיל ההפתעות, ותיק בד גדול לאחסון הסביבון מבד צבעוני או אוטרה עם תמיכה פנימית קשיחה. יש אפשרות להוסיף סרטים בהיקף החלק העליון שמתחברים עם צמדן וניתנים לחיבור והסרה תוספת של 30 סרטים מסרט סאטן צבעוני , באורך 120 ס"מ יהיה בתוספת מחיר ניתן לקיפול ואחסון לאחר המסיבות פרטים נוספים..
  630 ₪ 590 ₪

 • חצאית מרצועות לחנוכה

  חצאית מרצועות לחנוכה

  חצאית להפעלה מבד שיפון או סאטן בצבעי אולטרה 20 סרטים מחוברים ביניהם בחבל או בתפירת גומי אורך כל סרט כ 150 ורוחבו 18 ס"מ ניתן להוסיף או להפחית רצועות מחיר כל רצועה 14 שח במותן אפשרות לחישוק או לגומי שרוחבו 5 סמ ניתן להשתמש גם כמצנח פרטים נוספים..

 • חצאית סביבון עם וולן לקוטר 3.60

  חצאית סביבון עם וולן לקוטר 3.60

  חצאית סביבון ממעגל שלם שנפרשת לקוטר הזהה למצנח של 3.60 מ' לחצאית גומי 5 סמ במתן, אותיות הסביבון וסרט בשולי הוולן ניתן להשתמש גם כמצנח הפעלה יש אפשרות להזמין ללא האותיות המוצר עשוי מבד אורגנזה, יש אפשרות להזמין מבד סאטן פרטים נוספים..

 • חצאית סביבון זוהרת

  חצאית סביבון זוהרת

  .חצאית הפעלה עשירה באורך 1.35 עם גומי מתן ברוחב 5 ס"מ (מתאימה בגודלה למצנח 2.90 מ') החצאית תפורה מבד אורגנזה,אולטרה - אפשר גם מבד סאטן בשולי החצאית סרט צבעוני ניתן להשתמש בחצאית גם כמצנח אפליקציה של אותיות הסביבון על החצאית פרטים נוספים..

 • מצנחונים עם סמלי החג

  מצנחונים עם סמלי החג

  שלושה מצנחונים עם סמלי חג החנוכה המצנחונים בקוטר 120 עם סרט גימור בהיקף המחיר למצנחון אחד מתוך 3 עם אפליקציה של חנוכיה, כד, וסביבון בגוון אחד(דוגמת הכסף והזהב ) אפליקציות פשוטות או מורכבות יותר יתומחרו בהתאם פרטים נוספים..
  330 ₪

 • מצנחוני הפעלה על חישוק

  מצנחוני הפעלה על חישוק

  חישוקים להפעלה בקבוצות קוטר כל מצנחון 90-100 סמ מתאים עד 12 ילדים לגלגל כל מצנחון מבד בסיס שעליו אפליקציה בתפירה, ובהקיפו חישוק קשיח. המחיר מתייחס למצנחון אחד מתוך 3 כולל אפליקצית כד ניתן לשלב אפליקציות שונות לפי הנושא המחיר יהיה לפי מורכבות האפליקציה האפליקציה של סביבון הנקודות יכולה להיות בכל צבע אחר ולהשלמת השלושיה ניתן להוסיף כד ונר במחיר זהה פרטים נוספים..

 • כד השמן-מייצג

  כד השמן-מייצג

  כד תלת מימדי מרשים למרכז החגיגה גובהו כ 70 סמ פרטים נוספים..
  790 ₪

 • חנוכיה-אפליקציה על שטיח

  חנוכיה-אפליקציה על שטיח

  חנוכיה מפוארת בצבעים אולטרה אפליקציה על גבי משטח שחור יכולה לשמש כמצנח או כשטיח בהזמנה אישית יותאם הגודל, הצבעים ומורכבות האפליקציה פרטים נוספים..
  לפרטים - היכנס לקישור

 • ריבה מבצבצת מהסופגניה

  ריבה מבצבצת מהסופגניה

  מצנח מבד ליקרה מעולה בקוטר 3 מטר מסביב גומי למתיחת המצנח חורים בכל המצנח לאפשר ל"ריבה" להשחיל עצמה לחורים הפעלה מסוג שונה שבו ההורים אוחזים במצנח והילדים מתחבים מתחתיו ולפתע צצים ניתן לעשות בסיס בצבעים שונים בסיס זה מתאים גם לתפוח בדבש עם כובע ירוק הכובעים לא כלולים במחיר פרטים נוספים..
  490 ₪

 • מבצע
  מצנח נרות מתנפחים

  מצנח נרות מתנפחים

  1 חוות דעת
  .מצנח תלת מימד בקוטר 3 מ' בהנעת המצנח מעלה ומטה מופיעים הנרות מצנח שבמבצע הוא ברקע סגול ונרות בבדים אולטרה כמו בצילום כל גוון אחר ניתן להזמנה במחיר מלא-590 שח פרטים נוספים..
  590 ₪ 490 ₪

טבלה  רשימה 

פריטים 1 עד 10 מתוך 15 סה"כ

דף:
 1. 1
 2. 2
לדף