(0 פריטים) - לפרטים - היכנס לקישור

סל הקניות שלך ריק

למסיבות חנוכה

מסיבת חנוכה- המסיבה הגדולה הראשונה בגן- וכמה חשוב להרשים ולהצליח שפע רעיונות להפעלה , תלבושות ומצנחים ניתן להזמין בגדלים וגוונים שונים

טבלה  רשימה 

פריטים 1 עד 10 מתוך 11 סה"כ

דף:
 1. 1
 2. 2
לדף
 • סינר צמדנים לסמלי חג החנוכה

  סינר צמדנים לסמלי חג החנוכה

  סינר בעל 8 צמדנים רוחבו 50 סמ אורכו מהצואר 100 מתאים להפעלת הגיל הרך עם סמלי חג החנוכה ניתן להשתמש במשך השנה בדמויות, חפצים, פירות, פרחים, חיות או כל סדרת תמונות שתעזור להפעלת נושא שנלמד כל שנחוץ הוא צמדן זכר בגב תמונה מנויילנת. ניתן להזמין בגונים שונים מהמצולם ובמספר שונה של צמדנים (בתוספת מחיר) פרטים נוספים..
  99 ₪

 • מתיתיהו

  מתיתיהו

  למסיבת חנוכה גלביה לבנה מעוטרת בתוספת שובל בחלק הקדמי והאחורי חגורה מצורפת פרטים נוספים..
  289 ₪

 • כתר עלים למנצח

  כתר עלים למנצח

  כתר עלים מרשים בצבע זהב מתאים לחשמונאים, יוונים פרטים נוספים..
  12 ₪

 • מגן ליהודה המכבי

  מגן ליהודה המכבי

  מגן מסקאי כסף להרכבה על חישוק מגן דוד מסול נוצץ מחוזק בתפירה לבסיס בפינות לולאות לחיבור אזיקונים החישוק להמחשה בלבד גודל סקאי הכסף 34X34 שמתאים לחישוק 54 ס"מ המחיר בהזמנת 16 יח לפחות ניתן להחליף הלולאה בסרטי קשירה החישוק לא כלול במחיר פרטים נוספים..
  28 ₪

 • סמלי חנוכה אולטרה

  סמלי חנוכה אולטרה

  מרובע סקאי אולטרה ועליו אחד מסמלי חג החנוכה הסמל מסול נוצץ לא אולטרה גודל הבסיס 22X22 מתאים לקוטר החישוק 32 ס"מ ניתן להזמנה בפינות לולאות או סרטים המחיר מתיחס לבסיס ללא סרטים וללא חישוק בהזמנת 16 יח לפחות פרטים נוספים..
  17 ₪

 • מבצע
  מצנחון סביבונים

  מצנחון סביבונים

  סביבון מורכב על חישוק הסביבון והסרטים זוהרים בתאורת אולטרה הבסיס הכתום מסקאי והאותיות מחוברות אליו בתפירה הסרטים מחוזקים לסביבון ועברו תהליך שימנע פרימה בקצוות המחיר לסביבון אחד ואינו כולל את החישוק ניתן לרכישה ברבעיה בלבד פרטים נוספים..
  79 ₪ 64 ₪

 • מבחר חצאיות עם פס קישוט

  מבחר חצאיות עם פס קישוט

  חצאית בסיסית ונחמדה ממעגל בד עם גומי צבעוני ופס קישוט צבעוני בשולי החצאית המחיר ל- 16 יח' לפחות כובע ,אביזר או שרוול ישלימו המראה פרטים נוספים..
  44 ₪

 • כובע ריבה עשיר

  כובע ריבה עשיר

  כובע עשיר בבד עם גומי וולן בסיומת אוברלוק- ניתן להוסיף סרט תחרה מתאים להשלמת מראה סופגניה למצנח תואם, שכמיה או חצאית המחיר נכון להזמנת 16 יח' לפחות פרטים נוספים..
  20 ₪

 • עליונית למכבים

  עליונית למכבים

  עליונית עם צוארון ועליו מגן דוד מעוטרת בסרטי זהב חלק הגב נסגר בגומי שמחובר לצמדנים (נראה בתמונה) ומאפשר לילד ללבוש העליונית לבדו ניתן ליצר בגודל אחיד , ויתאים גם לצעירים וגם לבוגרים. המחיר מתייחס להזמנת 12 יח' לפחות פרטים נוספים..
  76 ₪

 • חנוכיה עם נרות ושלהבות

  חנוכיה עם נרות ושלהבות

  .מעגל בד מרכזי עם חישוק שמשמש לילד "שמש " ממנו יוצאים 8 נרות מבד אורגנזה באורך 1.5מ' וברוחב 35 ס"מ מחובר לקצה כל אחד מהם כפפת שלהבת המחיר כולל מע"מ המחיר לא כולל כובעים וכתרים לראשי החנוכיה פרטים נוספים..
  780 ₪

טבלה  רשימה 

פריטים 1 עד 10 מתוך 11 סה"כ

דף:
 1. 1
 2. 2
לדף