(0 פריטים) - לפרטים - היכנס לקישור

סל הקניות שלך ריק

למסיבות חנוכה

מסיבת חנוכה- המסיבה הגדולה הראשונה בגן- וכמה חשוב להרשים ולהצליח שפע רעיונות להפעלה , תלבושות ומצנחים ניתן להזמין בגדלים וגוונים שונים

טבלה  רשימה 

6 פריט(ים)

לדף
 • סינר צמדנים לסמלי חג החנוכה

  סינר צמדנים לסמלי חג החנוכה

  סינר בעל 8 צמדנים רוחבו 50 סמ אורכו מהצואר 100 מתאים להפעלת הגיל הרך עם סמלי חג החנוכה ניתן להשתמש במשך השנה בדמויות, חפצים, פירות, פרחים, חיות או כל סדרת תמונות שתעזור להפעלת נושא שנלמד כל שנחוץ הוא צמדן זכר בגב תמונה מנויילנת. ניתן להזמין בגונים שונים מהמצולם ובמספר שונה של צמדנים (בתוספת מחיר) פרטים נוספים..
  99 ₪

 • מתיתיהו

  מתיתיהו

  למסיבת חנוכה גלביה לבנה מעוטרת בתוספת שובל בחלק הקדמי והאחורי חגורה מצורפת פרטים נוספים..
  289 ₪

 • כתר עלים למנצח

  כתר עלים למנצח

  כתר עלים מרשים בצבע זהב מתאים לחשמונאים, יוונים פרטים נוספים..
  12 ₪

 • מבצע
  מצנחון סביבונים

  מצנחון סביבונים

  סביבון מורכב על חישוק הסביבון והסרטים זוהרים בתאורת אולטרה הבסיס הכתום מסקאי והאותיות מחוברות אליו בתפירה הסרטים מחוזקים לסביבון ועברו תהליך שימנע פרימה בקצוות המחיר לסביבון אחד ואינו כולל את החישוק ניתן לרכישה ברבעיה בלבד פרטים נוספים..
  79 ₪ 64 ₪

 • כובע ריבה

  כובע ריבה

  כובע עשיר בבד עם גומי וולן בסיומת אוברלוק- ניתן להוסיף סרט תחרה מתאים להשלמת מראה סופגניה למצנח תואם, שכמיה או חצאית המחיר נכון להזמנת 16 יח' לפחות פרטים נוספים..
  20 ₪

 • מבצע
  מצנח נרות מתנפחים

  מצנח נרות מתנפחים

  1 חוות דעת
  .מצנח תלת מימד בקוטר 3 מ' בהנעת המצנח מעלה ומטה מופיעים הנרות מצנח שבמבצע הוא ברקע סגול ונרות בבדים אולטרה כמו בצילום כל גוון אחר ניתן להזמנה במחיר מלא-590 שח פרטים נוספים..
  590 ₪ 490 ₪

טבלה  רשימה 

6 פריט(ים)

לדף